Hat-trick Juranovića za tri boda!!!

dubrava opatijaŠesto kolo proljetnog dijela prvenstva po lijepom vremenu donjelo je i drugu domnaću pobjedu! U odličnoj utakmici ljubičasti su u potpunosti nadigrali goste iz Opatije. NK Dubrava tim Kabel  je povela vec u 35-toj sekundi utakmice kad je Klarić odlično probio desnu gostujuću stranu i centrirao u šesaesterac gdje je najbrži bio Baučić i donio rano vodstvo. Drugi gol u 25-toj minuti bila je repriza prvoga, jer ponovno Klarić odlično šalje loptu sa boka a Juranović iz teškog kuta zabija za 2-0. U 61 minuti jednu grešku domaće obrane koriste gosti i smanjuju, ali nakon samo par minuta Juranović bježi gostujućoj obrani kojoj nije preostalo ništa drugo nego skriviti penal kojeg Juranović  sigurno realizira. Do kraja utakmice još jedan gol najboljeg igrača današnje utakmice Dragana Juranovića koji koristi odlično proigravanje Alghoula, te zaobilazi gostujućeg golmana te postavlja konacnih 4-1. Važna pobjeda ljubičastih koja je donjela i pomak na ljestvici, ali vremena za opuštanje nema jer već u nedjelju u 11.00  h gostujemo na Trnju.