VRIJEDAN BOD IZ SISKA…

Nogometaši Dubrave Tim kabel u 5.kolu 3. HNL ostvarili su prvi neodlučeni rezultat ove sezone. Na gostovanju kod prošlogodišnjeg drugoligaša Segeste u Sisku bilo je 1-1. U pravoj nogometnoj uspavanci nije bilo pogodaka u prvom poluvremenu, pa je nastavak bio puno zanimljiviji. Domaćini su poveli u 55.minuti preko Marka Filipovića, a bod Dubravi Tim kabel donosi kapetan Adel El Saleh u 82.minuti.

Veći dio utakmice domaćini su imali terensku inicijativu, a Dubravaši su u zadnjih petnaest minuta nakon isključena domaćeg igrača Josipa Balena zbog guranja suca imali uz pogodak Adela prigodu doći i do sva tri boda jer su prigode za 2-1 propustili Juranović i Mioković.

Slijedeće subote na Klaki gostuje ponajveći favorit za prvo mjesto Vinogradar iz Mladine, a Dubrava Tim kabel će u tjednu odraditi i utakmicu Kupa ZNS-a protiv Poleta u Sv.Klari.

SEGESTA – DUBRAVA TIM KABEL  1-1 (0-0)