SLAVLJE NA PEŠČENICI ZA VRH…

Nogometaši Dubrave Tim kabel svladali su HAŠK na gostovanju 2-1 i uz poraz Krka nakon sedam odigranih kola zauzimaju prvo mjesto. U utakmici gdje je momčad Davora Matića ušla kao favorit u prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a sve najzanimljivije događalo sse u drugom poluvremenu. Dubravaši su poveli u 54. minuti kada je svoj prvijenac zabio Nino Brcković, a samo šest minuta kasnije lijepu akciju pogotkom je okrunio Domagoj Abramović. Mlada domaća momčad u završnici je preko Vlatka Martinovića uspijela smanjiti, ali ne i ugroziti drugu ovosezonsku pobjedu Dubrave Tim kabel na gostovanju.

Slijedeće subote na Grana Klaku dolazi Dugo Selo.

HAŠK – DUBRAVA TIM KABEL    1-2  (0-0)