U NASTAVKU DO ŠESTE POBJEDE…

Dubrava Tim kabel je svladala Dugo Selo 3-0 u 8.kolu 3 HNL Zapad i na taj način ubilježila šestu ovosezonsku pobjedu s kojoj je zadržala prvo mjesto. Nakon prvog poluvremena nije bilo pogodaka, a sve važnije događalo se u nastavku kada je momčad Davora Matića u samo osam minuta postigla tri pogotka. Prvo je Domagoj Abramović realizirao jedanaesterac u 56.minuti. Samo dvije minute kasnije Dragan Juranović postiže drugi pogodak na asistenciju Mirka Baučića koji je pak nesebično asistirao i Nini Brckoviću za 3-0 u 64.minuti.

Dvije asistencije Mirka Baučića

Gosti koji su nastupili oslabljeni u ranoj fazi utakmice ostali su bez Ivančevića i Micića zbog ozljeda, a Dubrava je na ovaj način ipsisala najbolju pozivnicu navijačima za srijedu (16h) kada u kupu ZNS-a na Klaki gostuje drugoligaš Sesvete ” Oni su favoriti, a nama ta utakmica nije u prvom planu već nedjeljno gostovanje u Trnju koje će nas biti najteža utakmica u dosadašnjem dijelu sezone” kaže kapetan Dubrave Tim kabel Adel El Saleh.