Dubravaši upisali drugu pobjedu…

U 5.kolu 3.HNL Zapad na ”domaćem” terenu u Sesvetama nogometaši Dubrave Tim kabel svladali su Pazinku iz Pazina 2-1 i upisali drugu uzastopnu pobjedu. Sjajno otvaranje utakmice donijelo je uz dva lijepa pogotka Gorana Petkovića (6′) i Dragana Juranovića (19′) još tri, četiri odlične prilike da momčad Borisa Perkovića već u prvih dvadesetak minuta ima prednost veću od 2-0. Gosti su nešto više pokazali u nastavku susreta, a u sudačkoj nadoknadi postigli svoj prvijenac ove sezone u ligi kada je glavom pogodio Nikola Ivetac. Dubravaši su propustili doći do uvjerljivije pobjede, ali nakon nove pobjede puno vedrije gledaju na nastavak sezone. Već u strijedu slijedi gostovanje kod Poleta u Sv.Klari u sklopu kupa ZNS-a.

DUBRAVA TIM KABEL – PAZINKA  2-1  (2-0)

Sesvete. Stadion Sesvetska dolina.
Gledatelja: 100
Sudac: Antonio Vukadin (Dugo Selo)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Čopec, Kelemen (Baučić 68′), Šporčić, Čečura, El Saleh, Juranović, Prugovečki (Pejić 46′), Stojić, Petković (Žugaj 87′), Mioković.
PAZINKA: Funčić: Batel, Pinčan, Zgrablić (Derossi 89′), Matika, Ivetac, Ibrahimović (B.Gjurchinoski 46′), Rako (Vale 74′), Ćosić, Rabar, Krajcar.

”Kao malo koja momčad odigrali smo odličnih prvih dvadeset minuta gdje smo uz dva pogotka promašili nekoliko mrtvih prilika. Ja sam znao da će naša igra rasti i sve je krenulo od osvajanja onog boda s Trnjem, pa nas je i sreća malo nagradila u Krapini i sada nam se vratilo ono što smo propustili na startu. Nakon odlazaka važnih igrača uspijeli smo se posložiti i sada to izgleda puno bolje”..vidno sretan nakon susreta bio je trener Dubrave Tim kabel Boris Perković, a njegov kolega na klupi Pazinke Mirko Matika naveo je razlog slabog ulaska u utakmicu ”Mi smo dosta kasno došli na ovaj stadion jer smo mislili da se utakmica igra na stadionu gdje Sesvete igraju svoje utakmice. To nas je poremetilo jer smo imali malo vremena za zagrijavanje. Bili smo rezervirani prvo poluvrijeme, a drugo je bilo puno bolje. Barem smo taj pogotak zabili i sada nastavljamo dalje. Očekujemo dva pojačanja slijedeći tjedan, a liga je duga i ima dovoljno vremena da se nadoknadi propušteno”