Uvjerljiv poraz u Poreču…

Na četvrtom ovosezonskom gostovanju nogometaši Dubrave Tim kabel su u 6.kolu 3.HNL Zapad doživjeli najuvjerljiviji poraz. Domaći Jadran u Poreču je slavio 3-0 i upisao prve ovosezonske bodove. S dosta problema suočio se trener Dubrave Tim kabel uoči ovog susreta, pa je uz neigranje Prugovečkog i Čopeca, te ozljedu Kelemena na zagrijavanju morao u značajnoj mjeri korigirati svoje zamisli na ovom susretu. Jadran je poveo u 26.minuti kada je Enis Šoškić iskoristio pogrešku Dubravaša, a u 54.min Robert Vlizlo je povisio rezultat na 2-0. Treći pogodak djelo je Marka Kepčije u 75 minuti.

Već u srijedu igra se 7.kolo u kojem će Dubrava Tim kabel kao domaćin u Sesvetama (16.00) ugostiti Zagreb.

JADRAN – DUBRAVA TIM KABEL  3-0  (1-0)

Poreč: Stadion Veli Jože. Gledatelja: 100
Sudac: M.Cvijović (Rijeka)

Jadran: Milocani, Šimunović, Ilić (Belušić ’78), Užila, Ereiz (Tomić 46′), Šoškić, Sumić, Vlizlo (Kepčija 64′), Dujanić, Videkić, Radman. Trener: D.Jumić
Dubrava Tim kabel: Mustapić, Šporčić, Čečura (Ljubanović 78′), El-Saleh, Juranović, Žugaj, Stojić, Petković (Neto 74′), Džaferović (Baučić 46′), Mioković, Pejić. Trener: B.Perković