Dubrava Tim kabel na krilima Juranovića potopila Zagreb…

Dubrava Tim kabel je u 7.kolu 3.HNL Zapad kao domaćin u Sesvetama nadigrala Zagreb 5-1. Malo tko je uoči ove utakmice predviđao ovakav susret u kojem je momčad Borisa Perkovića na krilima nazaustavljivog Dragana Juranovića upisala najveću pobjedu ove sezone, a prikazala jednu od boljih utakmica u posljednjih nekoliko godina.

Sjajno otvaranje i pogodak Juranovića iz slobodnog udarca u desetoj minuti otvorio je Dubravašima velike mogućnosti u ovom susretu. Gostima u prilog nisu išle ozljede Jurendića i prvog strijelca Matijaševića pa je Zagreb već nakon 22.minute izvršio dvije izmjene. Sjajni Juranović solo prodorom izborio je jedanaesterac i realizirao ga za 2-0 u 26.minuti. Zagreb je u prvom poluvremenu tek u 45.minuti uputio udarac koji nije išao u okvir gola Maria Mustapića. Novom prekrasnom akcijom ”Dado” je u 58.minuti zapečatio sudbinu Zagreba koji je tek u završnici iz jedanaesterca uspio smanjiti, a veliku pobjedu u završnici utakmicu potpisao je Goran Petković s dva pogotka.

Treća ovosezonska pobjeda Dubravaša odlična je najava uoči subotnjeg gostovanja u Sisku, a nakon poraza u Poreču nije bilo lako pripremati ovaj susret ” Pripremili smo se za ovu utakmicu i htjeli smo je dobiti. Od prve minute smo krenuli žestoko, i to nam se vratilo i potpuno zasluženo smo pobjedili. Prvi gol nam je digao samopouzdanje i nastavili smo cijelu utakmicu igrati u istom tempu kao klapa. S ovom pobjedom smo se iskupili za poraz u Poreču”..kazao je nakon susreta najbolji igrač utakmice Dragan Juranović.

DUBRAVA TIM KABEL – ZAGREB  5-1  (2-0)

Sesvete: Stadion u dolini. Gledatelja 150.
Sudac: I.Rajko (Poreč)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Čopec, Kelemen (Baučić 76′), Šporčić, Čečura, El Saleh, Juranović (Žugaj 81′), Stojić, Petković, Džaferović (Pejić 74′), Mioković.
ZAGREB: Lovrić, Surać, Samodol, Hasan, Jurendić (Perić 6′), Pavlic, Pintarić, Matijašević (Jokić 22′), Jurak, Kauzlarić, Patafta (Govorko 62′).