Pejić i Petković pogodili za tri boda u Sisku…

Dubrava Tim kabel je u 8.kolu 3.HNL Zapad slavila u Sisku kod Segeste 3-0 i stigla na diobu petog mjesta na tablici. Dva pogotka djelo su Peje Pejića koji je danas startao od prve minute. Prvi gol je postigao u 22.minuti, a drugi je u 76.minuti. Tri minute kasnije svoj golgeterski niz nakon Zagreba nastavio je Goran Petković. U završnici prvog poluvremena Jakov Črnjak je dobio dva žuta kartona čime su domaćini do kraja utakmice igrali s igračem manje. Dubravaše nakon dvije uzastopne pobjede u utorak očekuje zaostali susret kupa ZNS-a protiv Poleta u Sv.Klari, a slijedeće subote u Sesvete (Dubrava Tim kabel nastupa kao domaćin) kao gost dolazi Dugo Selo.

SEGESTA – DUBRAVA TIM KABEL  0-3  (0-1)