Opatiji bodovi iz Sesveta…

U 15.kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel doživjeli su domaći poraz u Sesvetama od Opatije 3-0. Konačni rezultat je ipak previsok s obzirom na zbivanja na travnjaku čime su se složila oba trenera ”Previsoka naša pobjeda s obzirom da je Dubrava TK imala penal kod 1-0 pa se utakmica mogla okrenuti. Mislim da smo mi imali više sreće i nakon prvog sretnog gola i promašenog penala Dubrave zabili smo dva lijepa pogotka. Utakmica se okrene na jednu stranu kada možda to i ne mislite. Zadovoljni smo i čestitatamo domaćinima na korektnoj igri”..kazao je trener Opatije Zoran Bogolin.

Gosti su poveli u 41.minuti preko Ivana Kovačevića, a Dubrava TK nije realizirala kazneni udarac u 62.minuti kada je Dragan Juranović pucao iznad gola Vanje Iveše. Samo nekoliko minuta poslije Aleksandar Šolić je zabio drugi, a u 78.minuti Alen Matovina i treći pogodak za Opatiju.

”Opatija je bila konkretnija iskoristivši naše pogreške. Mi svoje šanse nismo realizirali, a to je nogomet. Opatija je tipična natjecateljska momčad koja zna na terenu što radi, pa tako znaju napraviti i destrukciju, a jednostavno nisu nam dozvolili da razvijemo svoju igru. Očigledno je da malo padamo u formi i uz probleme koje imamo s treniranjem nismo mogli više pružiti protiv ovako kvalitetnog suparnika”..kazao je trener Dubrave Tim kabel Boris Perković.

Slijedeće subote u pretposljednjem kolu jesenjeg dijela sezone Dubravaši gostuju kod Rudara u Labinu.