Džaferović i Juranović za tri boda iz Labina…

Mini krizu od dva uzastopna poraza nogometaši Dubrave Tim kabel prekinuli su u Labinu gdje su svladali domaći Rudar 2-1 u 16.kolu 3.HNL Zapad. Sve zanimljivo dogodilo se u prvih dvadeset minuta kada su postignuta sva tri pogotka. Nakon lijepe solo akcije već u 4.minuti Tin Džaferović je doveo Dubravaše u prednost. U 16. minuti nakon dodavanja iz kornera novi fantastičan pogodak postiže Dragan Juranović. Domaćini su samo nepune dvije minute kasnije smanjili preko Kristiana Bembića što je i ostao konačni rezultat ove utakmice.

Dubrava Tim kabel će polusezonu završiti slijedeće subote kada je očekuje domaći susret protiv Španskog.

RUDAR – DUBRAVA TIM KABEL  1-2 (1-2)

Labin: Gradski stadion.