Pobjeda za kraj i oproštaj od Dragana Juranovića…

Dubrava Tim kabel je uvjerljivom pobjedom 4-0 protiv Španskog okončala polusezonu 3.HNL Zapad. Odlično izdanje momčadi Borisa Perkovića koja je već u početnim minutama pokazala da je zanima samo pobjeda. U susretu igranom na Pešćenici gdje su Dubravaši bili domaćini pogodak je mogao biti viđen već u drugoj minuti kada je Dragan Juranović izborio 11-eterac ali ga nije pretvorio u pogodak. Nakon prilika na obje strane Dubrava Tim kabel je u završnici prvog dijela pogocima Juranovića i Džaferovića stigla do prednosti. U nastavku je nastavljena dominacija ”ljubičastih” što je donijelo drugi pogodak Tina Džaferovića, ali i Mihaela Kelemena.

Na kraju susreta gledatelji su pozdravili Dubravaše, ali i Dragana Juranovića koji u zimskoj pauzi napušta Grana Klaku. Čestitamo Draganu na sjajnim utakmicama i pogocima i želimo mu puno sportske sreće u nastavku karijere.

”S obzirom da je Špansko bilo samo tri boda iza nas i da smo nastupili bez El Saleha, Alghoula i Petkovića moram biti izuzetno zadovoljan igrom svojih igrača i pobjedom koja nam je na kraju donijela šesto mjesto što je odličan rezultat s obzirom da cijelu jesen nismo ni jednu utakmicu igrali kao domaćini. Juranović je pokazao svoju klasu i želimo mu uspješan nastavak karijere, a mi u pripremama za nastavak sezone moramo postaviti igru na drugačiji način”…kazao je između ostalog trener Dubrave Tim kabel Boris Perković.

DUBRAVA TIM KABEL – ŠPANSKO  4-0  (2-0)

Zagreb: Stadion NK HAŠK: Gledatelja 150.
Sudac: S.Veggiaan (Rovinj)

DUBRAVA TIM KABEL: Balagović, Čopec, Kelemen, Šporčić, Čečura (Ljubanović 83′), Juranović, Žugaj, Stojić, Džaferović (Neto 77′), Mikoković, Pejić (Ćibarić 85′).
HAŠK: Topić, Knez, Vedriš, Šoša, Marić (Herek 68′), Stignjedec, Dragović, Guliš (Tuđen 87′), Zebić (Bogović 55′), Ljubičić, Brčić.