Dva pogotka Mudražije za uvertiru pred nastavak sezone…

Odgođeni nastavka sezone u 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel su iskoristili za još jednu prijateljsku utakmicu. Na terenu s umjetnom travom SRC Grana Klaka ugostiti su Dugo Selo i slavili 2-0, a oba pogotka djelo su Marina Mudražije u prvom poluvremenu.

Trener Krešimir Sunara na početku je izveo sastav: Mustapić, Žugaj, V.Filipović, Barić, Čopec, Šugić, El Saleh, N.Filipović, Ivančić, Mudražija, Alghoul. U nastavku su prigodu dobili: Bogović, Ljubanović, Brkić, Đaferović, Kelemen, Progovečki, Rodić, Pejić, Režabek, Ćuk.

Bila je ovo jedanaesta utakmica u pripremama i deseta pobjeda Dubravaša što je najbolja vijest uoči nastavka sezone koja je odgođena dva tjedna zbog vremenskih neprilika i uslijedit će u subotu 10.ožujka kada će na Klaki gostovati Krk.