Dubravaši pobjedom otvorili nastavak sezone…

Na proljetnoj premijeri 3.HNL Zapad i domaćoj utakmici na Grana Klaki nakon više od petnaest mjeseci nogometaši Dubrave Tim kabel su svladali Krk 2-0. Osim početnih petnaestak minuta kada su gosti pokazali nešto više nastavak utakmice obilježila je momčad Krešimira Sunare koja je povela u 15.minuti preko Marina Mudražije koji je iskoristio dodavanje Mirka Šugića. Drugi pogodak u 68.minuti postigao je Nikica Filipović. Imali su Dubravaši još nekoliko izglednih prilika i na kraju zasluženo pobjedom otvorili polusezonu.

DUBRAVA TIM KABEL – KRK  2-0  (1-0)

Grana Klaka: Gledatelja 100.
Sudac: Mateo Čalić (Marčana)
Strijelaci: 1-0 Mudražija (15), 2-0 N.Filipović (68)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Čopec, Barić, N.Filipović (od 90′ Džaferović), El Saleh, Ivančić (od 71′ Kelemen), Alghoul (od 85′ Pejić), Žugaj, Mudražija, Šugić, V.Filipović.
KRK: Nicoletti, Con, Frančišković, Buršić (od 80’Fumić), Čuturilo, Alilović, Turkalj, Begić (od 84’Rošić), Ismaili, Malinić, Vidas.

Slijedeće subote (15.30) Dubravaši imaju novi domaći ispit kada će ugostiti Vrapče.