Sunara ” Rad na pripremama smo pokazali protiv Krka”…

Nakon pobjede na startu nastavka sezone protiv Krka 2-0 i uspješnog debija na klupi trener Dubrave Tim kabel Krešimir Sunara nije skrivao zadovoljstvo premijernim nastupom u kojem su Dubravaši izuzevši prvih desetak minuta bili bolji suparnik i zasluženo upisali tri boda ”Iščekivanje u početak sezone stavilo nas je u jednu situaciju u prvih petanestak minuta da nismo bili na pravoj razini, ali što je utakmica odmicala dizali smo i mislim da smo na kraju mogli i uvjerljivije pobjediti. Čestitam igračima koji su pokazali sve ono što su u pripremama radili i to smo kapitalizirali kroz ovu pobjedu”..ističe Sunara koji se već okreće novom susretu i dolasku Vrapča (subota, 15.30 – Klaka) ”Želimo se maksimalno i na pravi način pripremiti kroz ovaj tjedan za tu utakmicu. Oni su također startali pobjedom, dosta su se pojačali i sigurno nas čeka teška i tvrda utakmica. Ja sam uvjeren u novu pobjedu”

Drugi pogodak na utakmici zabio je Nikica Filipović koji je uz Mirka Šugića i prvog strijelca Marina Mudražiju ponajviše kreirao napadačke akcije Ljubičastih ” Na početku kao da nismo ušli u utakmicu. Malo je čudno bilo nakon ove pauze ali kako je vrijeme odmicalo uspijeli smo se posložiti i na kraju zasluženo dobiti. Mislim da je rezultat mogao biti veći u našu korist. I protiv Vrapča nemamo kalkulacija već samo razmišljamo o pobjedi i tako se moramo postaviti na terenu”..kazao je Filipović.