Mudražija ”Vrapču ostanak u ligi, nama bodovi u subotu”…

Pred nogometašima Dubrave Tim kabel u subotu (15.30) je drugi uzastopni domaći susret u 19.kolu 3.HNL Zapad. Na Granu Klaku dolazi Vrapče koje je kao i Dubravaši pobjedom krenulo u nastavak sezone i koje vodi grčevitu borbu za ostanak u ligi. Sjajan golgeterski učinak ima Marin Mudražija (22) koji je u posljednjih sedam utakmica (šest prijateljskih i jedna prvenstvena) postigao 10 golova i prvi je strijelac momčadi Krešimira Sunare. Kao i Mirko Šugić pristigao je ove zime na Klaku iz HAŠK-a i više je nego zadovoljan dosad učinjenim s njegove i klupske strane ”Mislim da se na terenu najbolje vidi kako sam se snašao u Dubravi. Sjajna smo klapa i moram reći da sam ja jako zadovoljan i bolje nego što sam ja očekivao i što su drugi očekivali. Vjerujem da sam opravdao status prinove i pojačanja i da će se tako nastaviti i u subotu ”..kaže Marin na početku razgovora koji se sjajno nadopunjuje sa Šugićem ”Mirko i ja smo četvrtu sezonu u istoj ligi i u istoj momčadi. Jako se dobro poznajemo i čim on primi loptu ja radim kretnje i tražim s njim suradnju. Ali mi smo samo dio momčadi koja se odlično nadopunjuje. Imamo dosta igrača koji dolaze u samu završnicu kao Filipović, Alghoul, El Saleh  i to je naša prednost”

foto: Sportnews

Pobjeda na startu protiv Krka odagnala je sve one priče ”kako su pripreme jedno, a prvenstvo drugo” ”Nakon ti odličnih utakmica u pripremama mi nismo bili u strahu kako će izgledati utakmica protiv Krka, već su ljudi više sa strane mislili kako će to izgledati kad se krene igrati za bodove. Skinuli smo jedan kamen s duše i potvrdili našu vrijednost”

Mudražija je prije dvije godine jedan dio sezone nosio dres subotnjeg suparnika ”Vrapče je renomorani klub gdje se uvijek igrao dobar nogomet. Sada su u manjoj krizi, ali smatram da će se oni izvući i na iskustvo ostati u ligi. Kada sam ja bio u Vrapču klub je bio u samom vrhu s jakim igračkim kadrom. Biti će to zasigurno pravi kvartovski derbi gdje moramo biti borbeni i agresivni. Poznamo se dobro, a oni imaju i igrače koji su stasali i igrali u Dubravi pa će sigurno imati motiv da se dokažu. Oni će sigurno biti agresivni jer su im bodovi neophodni, ali mi imamo svoj cilj, a to je nastavak ove lijepe priče koja nas vodi prema vrhu tablice i mogućoj drugoj ligi. Vjerujem da će nas i publika podržati u subotu na putu prema pobjedi, a manje je bitno hoću li ja biti strijelac”..zaključio je Marin u našem prvom ovosezonskom razgovoru.

Match Score
02/03/2019 15:00 Oboj - Zagreb