Nedjeljno (11.00) gostovanje u Trnju…

Pred nogometašima Dubrave Tim kabel u nedjelju, 25. ožujka treći je susret u nastavku sezone 3.HNL. Ljubičasti odlaze na gostovanje u Trnje koje će momčad Krešimira Sunare ugostiti u svom terminu (11.00). S obzirom da se susret igra na terenu s prirodnom travom, a da su Dubravaši prva dva kola igrali na svom terenu s umjetnom travom cijeli tjedan momčad se priprema na terenu s prirodnom travom, a u prilog tome je išla i prijateljska utakmica koju je Dubrava Tim kabel odigrala u srijedu u Meštrici gdje je s 4-2 svladala Hrv. Dragovoljac ”Teren u Meštrici je bio sasvim uredu i on nam je poslužio kao priprema za ovo gostovanje. Čeka nas domaćin koji ima imperativ pobjede, a mi s druge strane imamo lijepu seriju pobjeda. Nemamo pritisak bez obzira na to što nismo ove godine još izgubili utakmicu. Mislim bi utakmica mogla biti jako zanimljiva’‘..kaže stoper Dubravaša Marko Čopec koji u nastavku sezone igra s nekoliko novih igrača koji nisu jesenas nosili dres Dubrave Tim kabel ”Dečki su se odlično uklopili u momčad i same pohvale za njihov rad i doprinos. Imamo i širinu igračkog kadra i odlične uvjete da napravimo pravi rezultat koji će nas dovesti uz sami vrh”

”Utakmica s Dragovoljecem nam je bila odlična priprema za ono što nas čeka u Trnju. Dečki su se jako dobro prilagodili na prirodnu travu što je i rezultat pokazao. Trnje nije zaslužilo mjesto gdje se nalazi i sigurno će biti agresivni. Bez obzira na to ja sam uvjeren u nastavak našeg pobjedničkog niza”..kaže Saša Ivančević, asistent Krešimira Sunare koji je naznačio izostanak Nikice Filipovića zbog crvenog kartona iz susreta protiv Vrapča ”Nema nam Nikice, ali uvjeren sam da igrač koji ga zamijeni ima kvalitetu da opravda njegov izostanak. Kako se kaže koga nema, bez njega se mora i može.”