El Saleh ”Protiv Zagorca se vraćamo pobjedama”

Dubrava Tim kabel je i u trećem susretu nastavka sezone ostala neporažena. Momčad Krešimira Sunare osvojila je bod na gostovanju kod Trnja. Trener Sunara ističe koliko je teško gostovanje iza Dubravaša ”Trnje je kao i mi u prva dva susreta pobjedilo i ovaj bod ima težinu za nas”.

Iako se u završnici susreta moglo i do pobjede kapetan Adel El Saleh nije nezadovoljan ”Trnje je prvo poluvrijeme imali malo više ozbiljnijih situacija, a mi smo se tek negdje nakon pola sata priviknuli na ovaj težak teren i u drugom poluvremenu smo bili bolji. Imali su i domaćini šansu za 2-1, a mi u zadnjoj minuti kada je lopta ostala na gredi. Naravno da nam je žao što nismo pobjedili, ali mislim da je rezultat realan”.

Dubravaši će u 21.kolu kao posljednji susret kola u ponedjeljak, 2. travnja na Grana Klaki (16.15) ugostiti Zagorec iz Krapine ”Spremni smo nastaviti ovaj dugački niz bez poraza. Doma smo protiv svih favoriti i na našoj umjetnoj travi gdje smo se priviknuli očekujem pobjedu”…kazao je Adel neposredno po završetku utakmice u Trnju.