Dubravaši uvjerljivi protiv Zagorca…

Dubrava Tim kabel je u posljednjoj utakmici 21.kola 3.HNL Zapad svladala Zagorec iz Krapine 4:0. Po lijepom vremenu i ispunjenim tribinama Grana Klake momčad Krešimira Sunare nakon prednosti 1:0 na poluvremenu u nastavku je u potpunosti nadigrala goste iz Krapine koji su u prvom poluvremenu imali dvije pogođene grede nakon jednog kornera i priliku u posljednjoj minutu, a Dubravaši poveli u 9.minuti kada je ubačaj Ante Ivančića u pogodak pretvorio Pejo Pejić. U prvih 45 minuta imala je i Dubrava Tim kabel svoje prigode, a najbolju je propustio Mirko Šugić čiji je udarac zaustavila stativa. U nastavku su sve dvojbe rješene u samo šest minuta. Prvo je nakon jedne gužve svoj prvijenac upisao Mario Barić, a u 70.minuti upornost Mihaela Kelemena u pogodak je pretvorio Marin Mudražija. U 89.minuti Nikica Filipović je izborio kazneni udarac i pretvorio ga u četvrti pogodak.

Dubrava Tim kabel je nastupila bez kapetana Adela El Saleha (tri žuta kartona), a kapetansku traku nosio je Marko Čopec. Vrijedi izdvojiti i nekoliko lijepih obrana vratara Dubrave Tim kabel Luke Bogovića.

Trener Sunara nakon susreta je kazao ”Mi smo momčad koja kao dizel kreće i kada krenemo onda to ide dobro. Opet smo stvorili desetak prilika, a ne smijemo si dopustiti da nam gosti slože tri izgledne prilike. Zagorec je vrlo dobra ekipa, a u prvom poluvremenu nam se osjetio izostanak našeg kapetana Adela El Saleha. Osjetilo se i ovo blagdansko vrijeme, tako da nam je trebalo malo više da uđemo na pravi način. Čestitke mojim dečkima i okrećemo se gostovanju u Pazinu”…gdje Dubravaši odlaze u subotu.

Trenera Zagorca Kristijana Mitrečića brinule su ozljede trojice igrača tijekom utakmice ”Ušli smo solidno u utakmicu i primili gol nepažnjom obrane. Svoje šanse nismo iskoristili i čestitam Dubravi na zasluženoj pobjedi”.

DUBRAVA TIM KABEL – ZAGOREC  4-0  (1-0)

Grana Klaka. Gledatelja 250.
Sudac: Pajvot (Vrbovec)
Strijelci: 1-0 Pejić (9), 2-0 Barić (64), 3-0 Mudražija (70), 4-0 N.Filipović (89)

Dubrava Tim kabel: Bogović, Čopec, Barić, N.Filipović, Ivančić (od 60′ Kelemen), Alghoul, Žugaj, Mudražija (od 78′ Kovačević), Šugić (od 81′ Džaferović), V.Filipović, Pejić.
Zagorec: Ranogajec, Kanceljak, Lešković, Suntešić, Postonjski, Kunštek, Smrekar (od 28. Iskrić), Majcenić (od 68’Landripet), Turniški, Poljak, Pasariček (od 46’Strabić).