Dubravaši u nastavku do pobjede u Pazinu…

U 22.kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel slavili su na gostovanju u Pazinu kod domaće Pazinke 3-1. Bila je to četvrta pobjeda momčadi trenera Krešimira Sunare u petom nastupu u proljetnom dijelu sezone. Prvo poluvrijeme pripalo je domaćinima koji su poveli već u 9.minuti kada je pogodio Dalibor Vale. U nastavku je dominirala Dubrava Tim kabel. Prvo je Nikica Filipović izjednačio u 51.minuti, a prednost donosi Pejo Pejić u 78.minuti. Konačnih 3-1 u 90.minuti s 11-metara donosi Nikica Filipović nakon što je u kaznenom prostoru domaćina srušen Marin Mudražija.

Slijedeće subote gost Grana Klake je Jadran iz Poreča.

PAZINKA – DUBRAVA TIM KABEL   1-3  (1-0)

Pazin: Gradski stadion. Gledatelja 200.
Sudac: M.Maržić (Rijeka)
Strijelci: 1-0 Vale (9′), 1-1 N.Filipović (51′), 1-2 Pejić (78′), 1-3 (N.Filipović 90′-11m)

Pazinka: Denić, Batel, Pinčan, Zgrablić, Maružin, Pavlović, Ivetac (Maružin 85′), Lepinjica (Badrov 67′), Vale, Rabar, Krajcar.
Dubrava Tim kabel: Bogović, Čopec, Barić, N.Filipović, Ivančić (Šugić 46′), Alghoul (Kovačević 73′), Žugaj, Mudražija, El Saleh, V.Filipović, Pejić (Kelemen 89′).