Dubrava Tim kabel i Jadran podijelili bodove…

Nogometaši Dubrave Tim kabel odigrali su neodlučeno 1-1 s Jadranom iz Poreča u 23.kolu 3.HNL Zapad. Susret koji je kasnio 45 minuta jer su gosti imali problema s prijevozom u prvom poluvremenu pripao je Jadranu koji su preko Roberta Vlizla iz njegove tri prigode pogodio jedanput u 13.minuti. Danas raspoložen na vratima Dubrave Tim kabel je bio Luka Bogović koji je prije prvog pogotka skinuo zicer Vlizlu, a u 65.minuti i Enisu Šoškiću. Imali su gosti nekoliko zapaženih prilika, a Dubrava Tim kabel je u susret ušla bez lakše ozlijeđenog Maria Barića, Ante Ivančića, te s Nikicom i Vitom Filipovićem na klupi, pa su prigodu od početka dobili Mihael Kelemen, Ante Kovačević i Ivan Čečura. Dubravaši su izjednačili u 70.minuti kada je s desne strane pogodio Kelemen. Imala je momčad Krešimira Sunare i prilike za pobjedu koje su ipak ostale neiskorištene. Po završetku susreta trener Sunara ja kazao ” Gosti su zasluženo osvojili bod. Mi moramo analizirati ovu utakmicu u kojoj smo imali dobrih stvari, ali i puno loših. Jadran se pokazao kao kvalitetna ekipa. Trud i zalaganje mojih igrača je bilo na nivou, ali moram reći da smo htjeli i željeli, ali danas jednostavno nije išlo. Na kraju smo sretni i s bodom”.

Trener gostiju Danijel Jumić je zadovoljan bodom iako su gosti uz više sreće mogli i do pobjede ” Znali smo da je Dubrava TK najbolja momčad ovog proljeća i sigurno da smo bili svjesni njihove kvalitete i stali smo u blok znajući da ćemo imati prilike iz kontre ili polukontre. To se ispostavilo. Čestitao bih svojim igračima na igri i disciplini. Lijepo se osjećati žalosno u Dubravi da si mogao više od boda. Domaćini su kvalitetna momčad i zaluženo su došli do boda”.

Već u srijedu u 24.kolu Dubrava Tim kabel gostuje kod Zagreba na stadionu u Veslačkoj ulici.

DUBRAVA TIM KABEL – JADRAN POREČ    1-1  (0-1)

Zagreb: SRC Grana Klaka. Gledatelja 200.
Sudac: M.Rožman (Rijeka)
Strijelci: 0-1 Vlizlo (13), 1-1 Kelemen (70)

DUBRAVA TIM KABEL: Bogović, Čopec, Kelemen, Čečura (od 59′. V.Filipović), El Saleh, Alghoul, Žugaj, Mudražija, Šugić, Kovačević (od 46′. N.Filipović), Pejić.
JADRAN POREČ: Milocani, Užila, Kepčija (od 90′. Šegon), Ereiz, Šoškić, Leko, Đurić, Vlizlo (od 75′ Banko), Tikas, Banić, Radman.