Porazi juniora i kadeta, pobjede pionira i mlađih pionira…

U 25.kolu Prve lige Središte juniori Dubrave Tim kabel su gostovali kod Kustošije i doživjeli poraz 4-2. Iako su poveli preko Borne Martona već u 4.minuti Dubravaši su u nastavku susreta dopustili domaćinima četiri uzastopna pogotka, a poraz je ublažio Albert Ćibarić.

Kadeti su na istom gostovanju poraženi 3-1, a jedini pogodak za Dubravaša postigao je Martin Vrdoljak.

Kadeti (14.30) i juniori (16.30) u subotu će ugostiti Trnje.

Pioniri su u 28.kolu Prve lige Središte svladali Segestu u Sisku 4-3. Pogotke su postigli Bruno Hajdinjak (2), Jerko Mimica i Antonijo Perić.

Mlađi pioniri su kod Segeste slavili 2-0, a pogotke su postigli Bruno Knežević i Mateo Sertić.

Pioniri i mlađi pioniri u utorak gostuju kod HAŠK-a u zastaloj utakmici 19.kola, a u nedjelju će na Grana Klaki ugostiti Sesvete.