Dubravaši uvjerljivi u Dugom Selu…

Dubrava Tim kabel je slavila u Dugom Selu 3-0 u 26.kolu 3.HNL Zapad i nastavila pobjednički niz ovog proljeća, ali i niz od sedam uzastopnih pobjeda u međusobnim susretima s Dugim Selom. Prvo poluvrijeme obilježio je Muhamed Alghoul koji je uz sjajan pogodak iz slobodnog udarca još dva puta izlazio pred vratara domaćina Ivana Šuška.

U nastavku još dva pogotka momčadi trenera Krešimira Sunare u čiji su se sastav danas vratili Nikica i Vito Filipović, te Ante Ivančić, a zbog kartona nije bilo Mirka Šugića. Prvo je nakon povratne lopte Mihaela Kelemena za 2-0 pogodio Marin Mudražija koji je u 90.minuti upisao i svoj drugi pogodak na današnjoj utakmici.

DUGO SELO – DUBRAVA TIM KABEL  0-3  (0-1)