Osam pogodaka na Klaki, jedan prvijenac i bod protiv HAŠK-a…

Pravu poslasticu za ljubitelje nogometa priredili su Dubrava Tim kabel i HAŠK u 27.kolu 3.HNL Zapad. U uzbudljivom susretu u kojem su po dva puta vodili Dubravaši i gosti s Pešćenice na kraju su podijeljeni bodovi za konačnih 4-4.

Odlično otvaranje Dubrave Tim kabel koja je već u 4.minuti povela preko Marina Mudražije. Činilo se prvih petnaestak minuta da ”Ljubičasti” imaju premoć u igri, ali su se gosti brzo oporavili od početnog šoka i s dva pogotka Vida Krajačića na poluvrijeme otišli s prednošću 2-1.

U drugi dio Krešimir Sunara je ušao s Kelemenom i Čečurom, a u svlačionici su ostali Šugić i Ivančić. Brzi ”Blitzkrieg” Dubravaši su napravili u samo dvije minute kada su Mudražija i Muhamed Alghoul kreirali preokret za 3-2. Radost domaćina nije dugo trajala jer je četiri minute kasnije iz gužve pogodio David Kos, a lijep pogodak iz slobodnog udarca u 79.minuti postigao je Tomislav Brlečić za prednost HAŠK-a 4-3. Tada Sunara u igru uvodi juniora Bornu Martona koji tri minute po ulasku postiže prvijenac u seniorskom dresu. Imao je Borna još jednu priliku za 5-4 ali čini se da je konačni rezultat najrealniji.

Dubravaši već u srijedu gostuju kod Vinogradara u Mladini u derbiju 28.kola.

DUBRAVA TIM KABEL – HAŠK  4-4  (1-2)

SRC Grana Klaka. Gledatelja 250.
Sudac: Čulina (Zagreb)
Strijelci: 1-0 Mudražija (4), 1-1 Krajačić (11), 1-2 Krajačić (33), 2-2 Mudražija (55), 3-2 Aghoul (57), 3-3 Kos (61), 3-4 Brlečić (79), 4-4 Marton (85).

DUBRAVA TIM KABEL: Bogović, Čopec, Barić, Ivančić (od 46’Kelemen), Alghoul, Žugaj, Mudražija, Šugić (od 46’Čečura), El Saleh, V.Filipović (od 82′ Marton), Pejić.
HAŠK: Šonjić, Valaško, Kos, Miloš (od 19’Blaževski), Nižić, Blažević, Krajačić, Vinković, Marković, Karoglan (od 75’Brlečić), Mraković (od 71’Pierobon).