Dubravašima bod iz Kurilovca…

U 30.kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel su remizirali na gostovanju kod Kurilovca. Bilo je 0-0 u utakmici gdje su i domaćini (pogodili stativu) i gosti (prilike Mudražije i N.Filipovića) imali svoje prilike, a čini se da je neodlučen rezultat najrealniji. Momčad trenera Krešimira Sunare nastupila je bez kartoniranih Vite Filipovića i kapetana Adela El Saleha, a treći žuti karton dobio je Muhamed Alghoul koji će propustiti domaći susret protiv Maksimira slijedeće subote.

KURILOVEC – DUBRAVA TIM KABEL   0-0  (0-0)

Kurilovec: Gledatelja 150.
Sudac: I.Marić (Sisak)

KURILOVEC: Kranjčec, Džaja, Čurek, Čunčić, Celiček, Horvat (od 56′ Ladović), Kovačić, Brajko, Čolić, Šarić, Povoljnjak (od 74’Kelava).
DUBRAVA TIM KABEL: Bogović, Čopec, Barić, Čečura, N.Filipović, Alghoul, Žugaj, Mudražija, Šugić, Kovačević (od 60′ Džaferović), Pejić.

Dugo Selo Jadran Poreč

19/05/2018, 17:30