Maksimir prvi do pobjede na Klaki…

U pretposljednjem ovosezonskom domaćem nastupu nogometaši Dubrave Tim kabel poraženi su od Maksimira 2-1. Bio je to prvi poraz Dubravaša na domaćem terenu s umjenom travom ovog proljeća, a gosti su dva brza pogotka postigli sredinom drugog poluvremena. Prvo je nakon prekida Antonio Marić doveo Maksimir u prednost, a samo tri minute kasnije Kristijan Dragović je kontranapada udvostručio prednost. Nadu u osvajanje barem jednog boda vratio je Marin Mudražija deset minuta prije kraja kada je iskoristio ubacivanje Nikice Filipovića.

” Čestitao bih gostima na zasluženoj pobjedi. Imali su veći posjed tokom utakmice iako je bio jalov. Teško se bilo vratiti nakon dva brzo primljena pogotka. Imali smo težak uvod u utakmicu zbog nedobivanja drugoligaške licencije i teško se bilo psihički pripremiti. Sigurno u ovoj sezoni najteža utakmica za igrati jer se nakon odlične atmosfere teško bilo prebaciti zbog doživljenog šoka. Želimo završiti ligu na trećem mjestu jer bi to bio najbolji plasman nakon dugo vremena, i da sami sebi pokažemo da smo zasluženo najbolja momčad drugog dijela”..kazao nam je nakon susreta kapetan Dubrave Tim kabel Adel El Saleh.

DUBRAVA TIM KABEL – MAKSIMIR   1-2  (0-0)