Dubravaši u derbiju projurili kroz Opatiju…

U derbiju 32.kola 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel su kao gosti nadigrali Opatiju 4-1. Poslije domaćeg poraza od Maksimira momčad trenera Krešimira Sunare je pokazala karakter i odigrala ponajbolju utakmicu na gostovanju ove sezone.

Već nakon dvadesetak sekundi igre na ubačaj igrača utakmice Nikice Filipovića prvi pogodak postigao je Muhamed Alghoul. Domaćini su do izjednačenja stigli u 19.minuti kada je strijelac bio Alan Matovina. Odmah nakon izjednačenja Nikica Filipović je izborio kazneni udarac, ali ga nije uspio pretvoriti u pogodak. Do prednosti su Dubravaši došli u 34.minuti kada je Marin Mudražija svladao vratara Bornu Magaša.

Nikica Filipović je pogodak dočekao u 53.minuti kada je s desne strane pogodio ”malu mrežicu”. Pet minuta kasnije konačnih 4-1 postavio je Pejo Pejić. Uz četiri pogotka Dubravaši su imali još nekoliko lijepih prilika.

Od domaćih navijača Dubrava Tim kabel će se ove sezone oprostiti u nedjelju (18.00) kada na Klaki gostuje Rudar iz Labina.

OPATIJA – DUBRAVA TIM KABEL    1-4  (1-2)

Opatija: Gradski stadion. Gledatelja 150.
Sudac: D.Jurčević (Cetingrad)
Strijelci: 0-1 Alghoul (1), 1-1 Matovina (19), 1-2 Mudražija (34), 1-3 N.Filipović (53), 1-4 Pejić (58)

OPATIJA: Magaš, Rudan, Bae, Lucić, Matovina (od 46. Flego), Rudan, Šolić, P.Kovačević (od 35. Cvetković), Lazić (od 57. Bogolin), I.Kovačević, Vlatković.
DUBRAVA TIM KABEL: Bogović, Čopec, Barić, Čečura, N.Filipović (od 81. Šugić), El Saleh, Alghoul (od 89′ Džaferović), Žugaj, Mudražija (od 90′ Ivančić), V.Filipović, Pejić.