Čopec dobitnik trofeja ”Ljubičasti heroj”…

Uoči početka posljednje domaće utakmice Dubrava Tim kabel – Rudar dodijeljen je trofej ”Ljubičasti heroj” koji su sedmu godinu zaredom dodijelili najvjerniji navijači kluba ”Rebelsi” i prijatelji kluba kao najsrčanijem igraču koji je cijelu sezonu nastupao za Dubravaše. Slavljenik je Marko Čopec kojem je trofej dodijelio dugogodišnji djelatnik kluba Mirko Bičanić.

Marko se nakon utakmice protiv Rudara osvrnuo na utakmicu i trofej ” Bili smo bolji cijelu utakmicu i znali smo da rezultat mora doći. Mislim da smo zasluženo pobijedili. Htjeli smo se od domaćih navijača oprostiti pobjedom i bez obzira što nismo ušli u drugu ligu ispunili smo svoj cilj. Ovaj trofej mi je velika čast. Dugo sam u klubu. Moram čestitati dečkima na odličnoj sezoni i da je bilo tko drugi dobio bilo bi zasluženo”.

DOBITNICI ”LJUBIČASTOG HEROJA”

2012. Jurica Mihovec