Mudražija pogodio za pobjedu i oproštaj od Klake…

Dubrava Tim kabel je u posljednjoj domaćoj utakmici ove sezone svladala Rudar iz Labina 1-0. U 33.kolu 3.HNL Zapad pobjedonosni pogodak glavom postigao je Marin Mudražija u 90.minuti iskoristivši ubačaj Muhameda Alghoula.

Susret u kojem su gosti tražili posljednju nadu za ostanak u ligi, a Dubravaši se htjeli oprostiti pobjedom puno više prigoda viđeno je u prvom poluvremenu kada je vratar gostiju Antonio Pavlić uspješno sačuvao svoja vrata. Imali su gosti i svoje prilike, a momčad Krešimira Sunare ipak izraženije da novu pobjedu.

DUBRAVA TIM KABEL – RUDAR   1-0 (0-0)

Grana Klaka: Gledatelja 200.
Sudac: Pajvot (Vrbovec)

DUBRAVA TIM KABEL: Bogović, Čopec, Barić, Čečura (od 56′ Šugić), El Saleh, Ivančić (od 72’Kovačević), Alghoul, Žugaj, Mudražija (od 90’Džaferović), V.Filipović, Pejić.
RUDAR: Pavlić, Čudić, Macan, Juričić (od 61′ Fejzić), Bembić, Kozić (od 75’Načinović), Hasanbegović, Dadić, Kurtić, Mehić, Jašarević.

Od ove sezone Dubravaši će se oprostiti slijedeće subote gostovanjem u Španskom.