NK Dubrava Tim Kabel https://nkdubrava.hr stranica nogometnog kluba Dubrava Tim Kabel Thu, 18 Apr 2024 20:17:38 +0000 hr hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.24 https://nkdubrava.hr/wp-content/uploads/2016/08/cropped-logo-mali-32x32.png NK Dubrava Tim Kabel https://nkdubrava.hr 32 32 Rac i Ilinčić uoči BSK-a ”Na teškom gostovanju možemo do pozitivnog rezultata”… https://nkdubrava.hr/2022/04/21/rac-i-ilincic-uoci-bsk-a-na-teskom-gostovanju-mozemo-do-pozitivnog-rezultata/ Thu, 21 Apr 2022 13:49:24 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3639 Read More]]> Pred nogometašima Dubrave Tim Kabel posljednjih je šest utakmica 2.HNL. U 25.kolu u subotu od 15 sati uz prijenos na HNTV Ljubičasti gostuju kod BSK-a u Bijelom Brdu gdje u prethodna dva gostovanja nisu uspjeli ostvariti pozitivan rezultat. Dugogodišnji čuvar mreže BSK-a bio je vratar Nikola Ilinčić koji ove sezone sjajno čuva vrata Dubrave Tim Kabel ”Posljednje utakmice nismo bili pravi i na nivou na kojem mi možemo igrati. Deset godina sam bio na golu BSK-a i jako dobro ih poznajem. Odlično posložena momčad posebno u obrani, ali vjerujem da će se u toj utakmici i nas nešto pitati i da mi možemo pokazati onu igru koju smo prezentirali u najvećem dijelu ove sezone. Oni imaju veći rezultatski imperativ, ali ga imamo i mi jer želimo ovu sezonu završiti barem među prvih pet klubova. Motivi su slični i mi se želimo s pozitivnim rezultatom vratiti u Dubravu”

Na klupi BSK-a je dojučerašnji trener Sesveta Dino Babić čiji rad jako dobro poznaje Mario Rac, asistent Alena Šušnića koji je bio i asistent Babiću u Sesvetama ”Nakon dva nesretna poraza idemo na teško gostovanje u Bijelo Brdo gdje domaćini žele pobjedom pobjeći iz opasne zone. Dobro smo ih analizirali i igraju jako dobro na domaćem terenu. Dobra je stvar što smo praktički kompletni izuzev Radića i ja sam uvjeren da možemo odigrati jednu dobru i kvalitetnu utakmicu. Poznajem Dinu i njegov način igre i sigurno će od prve minute krenuti u visoki presing i da će tražiti gol u prvih petnaestak minuta. Opasni su i u prekidima gdje moramo biti posebno koncentrirani. Vjerujemo da ćemo nakon dva tjedna opet odigrati jednu dobru utakmicu i vratiti se s pozitivnim rezultatom.”..kaže Rac naglašavajući koliko je bitno Dubravašima osvojiti još poneki bod ” Treba nam pozitivan rezultat da uđemo mirnije u završnicu gdje nas čekaju tri teška gostovanja (BSK, Dinama II, Solin) i ja vjerujem da ćemo negdje uzeti pokoji bod za mirnu luku u posljednja tri kola”.

]]>
Sunara ”Igra nas može veseliti, Slaven Belupo odličan test za Inter”… https://nkdubrava.hr/2020/09/02/sunara-igra-nas-moze-veseliti-slaven-belupo-odlican-test-za-inter/ Wed, 02 Sep 2020 10:40:04 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3633 Read More]]> Dubravaši su se vratili treninzima nakon kratkog predaha koji je uslijedio nakon susreta u Čakovcu gdje su osvojili bod i tako ostali neporaženi nakon prva tri kola sa sedam osvojenih bodova što i trenera Krešimira Sunaru čini zadovoljnim ”Dečki su shvatili da imaju kvalitetu i da vrijede, odnosno da mogu sa svim klubovima igrati. To je ključ uspjeha na startu sezone i ono što je bitno da smo mi do bodova došli kroz igru. Ta prezentacija je bila bitna, a bodovi će sami po sebi doći. Po prikazanoj igri vjerojatno smo zaslužili i više od jednog boda u Čakovcu, ali moramo biti zadovoljni nakon minus dva vratili smo se i napravili desetak šansi. Ove tri utakmice smo imali praktički dvadesetak šansi i to je ono što mene veseli i daje optimizam za nastavak sezone”.

Nastavak borbe za bodove slijedi 11.rujna kada nas u Kustošiji očekuje domaći susret s Interom iz Zaprešića ”Imamo devet dana do utakmice s Interom kojeg imamo vremena bolje skautirati. Oni imaju niz prvoligaških igrača uz neka pojačanja i jedni su od glavnih kandidata za prvo mjesto. Što se nas tiče mi i u toj utakmici želimo ići na pobjedu, kao i u svakoj drugoj”..dodaje Sunara koji će ovu pauzu iskoristiti da bi momčad odigrala prijateljski susret sa prvoligašem Slaven Belupom iz Koprivnice koji na Klaku stiče u subotu, a utakmica će početi u 11.00 sati

”Mislim da ćemo rasporediti minutažu i igrači koji su manje igrali će dobiti veću minutažu. Uz to sada su svi igrači registrirani koji nisu bili na raspolaganju prve tri utakmice. Iako je prijateljska utakmica, mi i u toj utakmici želimo pobjediti iako znamo da Slaven Belupo ima određenu kvalitetu u prvoj ligi. To će nam biti odličan test za ono što nas čeka protiv Intera.”..zaključio je trener Dubravaša.

]]>
”Oluja 95”: Dinamu četvrti uzastopni naslov, Kustošija treća… https://nkdubrava.hr/2020/08/30/oluja-95-cetvrtfinala-startaju-od-14-00-sati/ Sun, 30 Aug 2020 10:10:50 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3615 Read More]]> Četvrtu godinu zaredom Dinamo je najbolji na tradicionalnom Memorijalnom turniru ”Oluja 95” koji je ove godine uz sve epidemiološke mjere doživio svoje četrnaesto izdanje. Nastupilo je deset klubova iz Zagreba i Krapine, a Dinamo je u zanimljivoj završnoj finalnoj utakmici slavio protiv Lokomotive 4-3. Treće mjesto pripalo je Kustošiji koji je slavila protiv Sesveta. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Lovro Nervo (Dinamo), naj strijelac Noa Juriša iz Kustošije koji je postigao 11 golova. Najbolji vratar je član Lokomotive Petar Todorović.

Dinamo obranio naslov

Lokomotiva druga

Kustošija treća

REZULTATI , Nedjelja, 30.08.2020.

10.00  Gorica – Kustošija   (1-5)
10.00  Lučko – Zagreb       (1-5)
11.00  Dubrava Tim kabel – Hrv.Dragovoljac  (1-2)
11.00  Sesvete – Zagorec   (4-0)
12.00  Utakmica za 9.mjesto – Gorica – Hrv.Dragovoljac
14.00  Četvrtfinale A 1 – B 4 / Lokomotiva – Zagorec  (5-0)
14.00  Četvrtfinale  A 3 – B 2 / Zagreb – Sesvete     (0-1)
15.00  Četvrtfinale  A 2 – B 3 / Kustošija – Dubrava Tim Kabel  (6-2)
15.00  Četvrtfinale  A 4 – B 1 / Lučko – Dinamo (0-6)
16.30  Polufinale 1-2 / Lokomotiva – Sesvete  (4-1)
16.30  Polufinale 3-4 / Kustošija – Dinamo   (0-4)
17.15  Utakmica za 3.mjesto /Sesvete – Kustošija  (0-5)
18.00  Utakmica za 1.mjesto / Dinamo – Lokomotiva  (4-3)

Poredak po skupinama:

A – Lokomotiva 10, Kustošija 9, Zagreb 7, Lučko 3, Gorica 0
B – Dinamo 12, Sesvete 9, Dubrava Tim Kabel 3 (-14), Zagorec 3 (-14), Hrv.Dragovoljac 3 (-16)

]]>
Juniorima i kadetima po bod iz Trnja… https://nkdubrava.hr/2020/08/29/juniorima-i-kadetima-po-bod-iz-trnja/ Sat, 29 Aug 2020 19:03:53 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3611 Read More]]> U 3.kolu Prve lige Središte juniori i kadeti Dubrave Tim Kabel gostovali su u Trnju gdje su upisali dva remija. U juniorskom dvoboju bilo je 2-2, a dva puta je momčad Alena Šušnića vodila golovima Josipa Zelića i Marka Ivanovića, a bez pobjede ostala u samoj završnici golom Ante Ćurića u 88.minuti. Ovo je bio prvi neodlučeni rezultat juniora ove sezone.

Kadeti su nakon dvije pobjede (Sesvete, Inter) odigrali bez pogodaka 0-0. U četvrtom kolu 6.rujna obje selekcije će ugostiti Zagreb.

]]>
Pregled prvog dana XIV.Memorijalnog U10 turnira ”Oluja 95”… https://nkdubrava.hr/2020/08/29/startao-xiv-memorijalni-u10-turnir-oluja-95/ Sat, 29 Aug 2020 09:19:02 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3600 Read More]]> Na Grana Klaki je startao XIV.Memorijalni turnir ”Oluja 95” za dječake do 10.godina. Nastupa 10 klubova iz Zagreba i okolice. Završnica je sutra (nedjelja).

09.00  Kustošija – Lučko     (4-1)
10.00  Dinamo – Dubrava Tim Kabel   (13-1)
10.00  Hrv.Dragovoljac – Sesvete     (1-6)
11.00  Lokomotiva – Zagreb  (1-1)
11.00  Gorica – Lučko   (2-0)
12.30  Otvorenje turnira
15.00  Dinamo – Zagorec (9-0)
15.00  Dubrava Tim Kabel – Sesvete (0-4)
16.00  Lokomotiva – Kustošija  (7-0)
16.00  Gorica – Zagreb  (1-7)
17.00  Dinamo – Hrv.Dragovoljac   (10-0)
17.00  Dubrava Tim Kabel – Zagorec  (4-1)

]]>
Šugić ”Pokazali smo karakter”.. https://nkdubrava.hr/2020/08/29/sugic-pokazali-smo-karakter/ Sat, 29 Aug 2020 07:05:11 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3596 Read More]]> Dubrava Tim Kabel je osvojila bod u Čakovcu i tako uoči dvotjedne pauze ima sedam bodova iz prva tri kola što zasigurno može veseliti sve ljubitelje nogometa. Samo lošijih desetak minuta u početku susreta odvelo je momčad Krešimira Sunare u zaostatak 0-2 što nije bilo jednostavno dohvatiti, ali i uz promašeni kazneni udarac Dubravaši su mogli do pobjede uz samo malo više koncentracije u završnici akcija ”U prvom poluvremenu nismo najbolje ušli u utakmicu iako smo se cijeli tjedan pripremali za njihov visoki presing. Nismo dobro reagirali što nas je odvelo u zaostatak 0-2. Uspijeli smo se nekako posložiti i do kraja poluvremena smanjiti iako smo bili u grču stvarali smo šanse iz polukontre i kontre. Drugo poluvrijeme smo promjenili sustav i formaciju, stali na loptu i to je bila jedna druga priča. Nažalost jedan penal nismo realizirali, ali smo pokazali karakter i nastavili dalje igrati i na kraju uzeli zasluženi bod. Mogli smo i više, ali kako je izgledalo prvo poluvrijeme mislim da ne smijemo biti nezadovoljni. Imamo sada dva tjedna da se još bolje posložimo i uigramo, te dočekamo Inter u jednom dobrom izdanju”..kazao je Mirko Šugić koji je ušao u igru u 46.minuti i bio značajan faktor osvajanja vrijdnog boda.

]]>
Dubravaši neporaženi kroz Čakovec… https://nkdubrava.hr/2020/08/28/dubravasi-neporazeni-kroz-cakovec/ Fri, 28 Aug 2020 20:01:42 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3589 Read More]]> Dubrava Tim Kabel je osvojila bod (2-2) na gostovanju u Čakovcu iako je po prikazanoj igri i prigodama zaslužila sva tri. Izuzev prvih petnaestak minuta kada su domaćini iskoristili dvije prigode i stigli do 2-0, preostali dio susreta bio je na strani Dubravaša koji su pokazali da šest bodova u prva dva kola nisu slučajnost. Uz niz prigoda ostao je neiskorišten i prvi jedanaesterac kojeg je izborio i nije iskoristio Dragan Juranović.

Prvu priliku imali su Dubravaši u 5.minuti nakon ubačaja Mihaela Kelemena malo je nedostajalo Juranoviću da pogodi mređu domaćeg vratara Matije Jesenovića. Samo dvije minute ubačaj Frane Vidovića iskoristio je Stjepan Igrec za vodeći pogodak Međimurja. Osam minuta kasnije novu pogrešku obrane Dubravaša kažnjava Patrik Mijić. Nakon minusa od dva pogotka zaigrali su Dubravaši puno bolje i do kraja prvog poluvremena izveli sedam kornera, imali četiri sjajne prilike od čega posebno izdvajamo one Marina Mudražije u 18. i 26.minuti. Mudražija se za promašaje iskupio u 41.minuti kada je nakon ubačaja Juranovića sproveo loptu u mrežu za svoj treći ovosezonski pogodak.

U istom ritmu otvoreno je i drugo poluvrijeme i već u 52.minuti Juranović koristi pogrešku domaće obrane i uspijeva izboriti kazneni udarac kojeg je i sam izveo ali njegov šut je završio iznad grede. Izjednačenje je stiglo deset minuta kasnije kada je Mudražiju srušio domaći vratar, a Muhamed Alghoul bio precizan za 2-2. Do kraja utakmice pokušavali su Mudražija, Juranović i Jurić, ali je ostalo bez promjene rezultata.

MEĐIMURJE – DUBRAVA TIM KABEL  2-2  (2-1)

Čakovec: Stadion Mladost. Bez gledatelja.
Sudac: Kurtović (Osijek)

Strijelci: 1-0 Igrec (7), 2-0 Mijić (15), 2-1 Mudražija (42), 2-2 Alghoul (62-11m)

Međimurje: Jesenović, Vidović (od 46’Glavina), Hranilović, Knezović (od 46’Palić), Marcijuš (od 46’Jakupak), Igrec, Havelka (od 64’Đurak), Mamić, Radošević, Mijić, Zanjko (od 46’Regvar).
Dubrava Tim Kabel: Mustapić, Musa, Jurić, Kelemen, Juranović, Alghoul (od 82’Ben Osama), Mudražija (od 85’Džaferović), Boršić, Srbljinović (od 65’Rodrigues), Korca (od 46’Šugić), Marić.

Pred Dubravašima je sada pauza od dva tjedna, a nakon toga domaći susret s Interom u Kustošiji.

]]>
Pioniri i mlađi pioniri bolji od Lučkog… https://nkdubrava.hr/2020/08/28/pioniri-i-mladi-pioniri-bolji-od-luckog/ Fri, 28 Aug 2020 10:19:38 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3584 Read More]]> U 2.kolu Prve lige Središte pioniri i mlađi pioniri Dubrave ugostili su Lučko i upisali pobjede.

Pioniri su slavili 1-0 pogotkom Maria Karadakića i stigli do nova tri boda. Izabranici Darka Šanteka su nastupili u sastavu: Kovačić, Komesarović (od 47’Berišić), Djokić, Tunjić (Od 47’Peša), Ferek (Od 57’Šimunjak), Glasnović (od 57’Čepin), Karadakić, Brtan, Budimir (od 27’Gucić), Gaši (Od 59’Soldo), Čolakić (Od 59’Jezerčić).

Mlađi pioniri su di prve pobjede stigli uvjerljivim slavljem 3-0. Gašpar Novak je već u 3.minuti načeo mrežu gostiju, a Marko Bizjak i Robert Prežec su potvrdili uspjeh sastava Maria Štimca za koji su nastupili: Kovačević, Kardum, Bizjak, Herceg, Palić, Jazvić, Prežec, Novak, Jelisavac, Brletić, Pilko (Huzanić, Udovičić, Petrović, Gabričević, Zelenika, Šipek, Beljo).

]]>
Kelemen: Želimo nastavak pozitivnog niza i u Čakovcu… https://nkdubrava.hr/2020/08/27/kelemen-zelimo-nastavak-pozitivnog-niza-i-u-cakovcu/ Thu, 27 Aug 2020 11:09:05 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3579 Read More]]> Pred nogometašima Dubrave Tim Kabel u petak (20.00) je susret 3.kola 2.HNL u kojem ih očekuje gostovanje u Čakovcu kod domaćeg Međimurja. Dvije startne pobjede protiv Junaka i Dugopolja sjajan su zalet u novu sezonu koja će po mnogo čemu biti drugačija od prethodnih. Zbog problema s koronavirusom već nakon tri kola će praktički biti šest neodigranih utakmica što će uvelike remetiti ritam klubovima.

Dubravaši su dva tjedna prije početka prvenstva u prijateljskom susretu gostovali u Čakovcu i slavili pobjedu 2-1. Taj uspjeh neće zavarati trenera Krešimira Sunaru i njegove izabranike koje očekuje zahtjevni susret koji će biti lišen velike vrućine (Igra se od 20 sati pod reflektorima). Međimurje nije igralo susret prvog kola zbog zaraženih igrača NK Rudeš, a u prošlom kolu su dohvatili bod u Vunkovcima kod Cibalie u situaciji kada su iz 0-3 stigli na 3-3. Sve to tjera na dodatni oprez Dubravaše ”Neće nas zavarati pobjeda u Čakovcu prije mjesec dana. Čeka nas mlada i poletna momčad koja radi visok pritisak i presing. Na nama je da na pravi način odgovorimo na njihov način igre. Vidjeli smo kako su se u Vinkovcima iz negativnog rezultata vratili do boda što dovoljno govori o njihovom karakteru, a nas mora tjerati na dodatni oprez. Naša želja je nastaviti pozitivan niz i zanima nas samo pobjeda u ovom susretu kako bih sa svih devet bodova otišli na mini pauzu koja nas očekuje nakon ovog susreta”…ističe deni bek Dubravaša Mihael Kelemen.

]]>
Juniori i kadeti slavili u Zaprešiću… https://nkdubrava.hr/2020/08/26/juniori-i-kadeti-slavili-u-zapresicu/ Wed, 26 Aug 2020 20:30:38 +0000 https://nkdubrava.hr/?p=3572 Read More]]> Uspješni su bili juniori i kadeti koji su u unaprijed igranim utakmicama 4.kola Prve lige Središte gostovali kod Intera u Zaprešiću i upisali pobjede. Juniori su do prve pobjede (1-0) stigli pogotkom Josipa Topića u 41.minuti. Za sastav trenera Alena Šušnića nastupili su: Pandža, Dalipi (od 56’Saraf), Vavra, Pobor, Zelić (od 85’Palić), Ivanović (od 85’Gečević), Perlić (od 56’Bogdanović), J.Čibarić, Mikulić (od 85’L.Čibarić), Topić (od 85’Mimica), Mamić (od 68’Markić).

Kadeti su nakon slavlja protiv Sesveta upisali i drugu pobjedu. Bilo je 4:2, a strijelci za sastav Franje Lukačevića bili su Nino Plašić, Zvonimir Petrović, Vito Dimitrov i Lovre Čop. Nastupili su: Terihaj (od 61’Vuksan), Saraf, Sarić, Borčić, Šošić, Petrović, Dimitrov (od 61’Čičak), Palašić (od 49’Čop), Aliaj (od 61’Tokić), Glasnović (od 49’Perković), Djokić (od 15’Mitrović).

Već u subotu obje selekcije gostuju u Trnju.