Juranović ”Sretan sam zbog dolaska u Osijek”

Nakon što se oprostio u posljednjoj ovojesenskoj utakmici i pobjedi protiv HAŠK-a najbolji strijelac Dubrave Tim kabel Dragan Juranović karijeru nastavlja u NK Osijek. Poslije odlaska Josipa Juranovića u HNK Hajduk još jedan Dubravaš prelazi u renomirani prvoligaški klub što predstavlja veliki uspjeh za naš klub.

Dragan se već emotivno oprostio od Dubrave Tim kabel, a danas nam je prenijeo svoje prve dojmove nakon potpisanog ugovora ”Sretan sam što se napokon realizirao moj prelazak u Osijek i htio bih se još jednom zahvaliti svim trenerima u klubu koji su me trenirali, ljudima koji rade u klubu, a najviše predsjedniku Roku Ivanoviću koji je imao povjerenje u mene. Sada očekujem da se što prije oklopim i prodjem pripreme s drugom momčadi Osijeka, te da zdrav uđem u prvenstvo. Na meni je da se što bolje pokažem, a onda ni poziv u prvu momčad Osijeka neće izostati”..kaže Juranović i na kraju dodaje ”Dubrava će mi uvijek biti u srcu i nikad neću zaboravit klub iz kojeg sam ponikao. Svojim bivšim suigračima želim uspješan nastavak sezone i što bolji plasman, a onda i jednoga dana ulazak u 2. HNL.