Adel: ”Pripreme jedno, a prvenstvo novi sport”….

Nogometaši Dubrave Tim kabel nalaze se u posljednjem tjednu priprema uoči nastavka sezone u 3.HNL Zapad. Ljubičasti će ukoliko vremenske prilike dopuste (najavljen snijeg) u subotu (14.30) na svojoj Grana Klaki (teren s umjetnom travom) ugostiti Krk. O pripremama, promjenama u igračkom kadru i očekivanjima razgovarali smo s kapetanom Adelom El Salehom koji nije skrivao zadovoljstvo odrađenim pripremama ”Mislim da smo pripreme odradili odlično. Rad je na jednoj višoj razini i igrači koji su dovedeni vidi se da su ciljano dovedeni i da će nam biti pojačanja. Jedino mi je žao što dio igrača koji su otišli, a tu prije svega mislim na Petkovića, Stojića, Miokovića i Šporčića nisu s nama jer bi s njima i ovim igračima koji su pristigli sigurno bili među tri najbolje momčadi, a čak mislim da bi imali i najbolji kadar u ligi”..kaže Adel koji se osvrnuo na dolazak novih igrača ”Mario Barić je igrač koji je uz Domagoja Abramovića imao najbolju igračku karijeru u posljednjih nekoliko godina, a koji je pristupio našem klubu. O njegovim kvalitetama nije potrebno govoriti. Ostali igrači su izuzetno potentni i mladi, željni dokazivanja i sigurno da većina njih se vidi u višem rangu natjecanja”.

U devet pripremnih utakmica Dubravaši su ostvarili osam pobjeda i jedan neodlučen rezultat (Vinogradar) ”Rezultati koje smo ostvarili u pripremnim utakmicama nam daju samopouzdanje, ali od subote kreće ”Novi sport” kao što ja volim reći. Od utakmice s Krkom kreće ono ozbiljno i ovo se sve zaboravlja”.

S obzirom da su zimske pripreme u pitanju vesele sjajni uvjeti za trening na Klaki ”Kada smo došli na početak priprema imali smo osjećaj da smo došli u novi klub. Super je što se tiče treniranja, a što se tiče utakmica neznam koliko će nam to biti prednost u početku jer su se gotovo svi klubovi pripremali na umjetnoj travi. Ja osobno čekam da se sredi naš glavni teren i da igramo na prirodnoj travi jer meni više odgovara”

Prvi gost u službenoj utakmici biti će Krk koji je na početku ove sezone slavio pobjedu 3-2 ”Čeka nas vrlo ozbiljna i iskusna momčad. Uz samopouzdanje koje smo stekli u pripremama mislim da smo lagani favoriti u toj utakmici, ali naravno to moramo opravdati na terenu. Pozvao bi naše navijače da dođu vidjeti jednu novu Dubravu Tim kabel koja nije na Klaki igrala utakmicu gotovo 15 mjeseci i da nam budu podrška prema nastavku uspješne sezone”…zaključio je razgovor kapetan Dubrave.

Match Score
23/02/2019 15:00 Rijeka