2014.05.11. – 27. kolo: Maksimir – Dubrava 0:4 (0:1)

logo nk maksimirDUBRAVA PREGAZILA VODEĆI MAKSIMIR !!!!
Odlična utakmica Dubravaša kod prvoplasiranog Maksimira rezultirala je pobjedom od 4-0, koja je mogla biti izraženija, s obzirom na nemoć domaćina! Dubrava je rano došla u vodstvo u 7.min kada je Karamatić odlično centrirao, a Brekalo sa nekoliko metara savladao Vidakovića. Dubrava je i nakon gola odlično igrala te stvorila jos nekoliko šansi od kojih je najbolja bila ona Baučića, ali na poluvrijeme se odlazi sa minimalnom prednošću. Nakon desetak minuta Josip Juranović postiže lijepi gol preciznim udarcem sa ruba šesnaesterca, te je već tad bilo vidljivo da Maksimir ne može ništa danas posebno raspoloženim ljubičastima! Do kraja još gol iz gužve Brekala nakon odlične akcije Špadine i Baučića te Janjiša, koji je lijepo lobao domaćeg golmana. Uz još par odličnih šansi rezultat se nije mjenjao te su na kraju igrači zajedno s Rebelsima proslavili pobjedu uz legendarnu “ja znam da nisam sam”. Slijedeće subote gost na Klaki je vrlo dobar Udarnik iz Kurilovca, dok već u srijedu u polufinalu kupa ZNS-a gostujemo u Gajnicama kod Ponikvi! Sa sve tri pobjede Dubravaši bi se do kraja prvenstva trebali popeti na 8. mjesto koje bi značilo opstanak !