2013.02.19. – NK Lokomotiva – NK Dubrava 2-1

logo nk dubrava 100X108Iako rezultat ne pokazuje pravu sliku utakmice, Dubravaši su danas odigrali odlično, čak su u nekim trenutcima i stisnuli domaće u njihov šesnaesterac.  Utakmica je po dogovoru trajala 60 minuta, a domaći su prvi poveli  u 32` minuti pogotkom iz jedanaesterca, strijelac je bio Pjaca. NK Dubrava je izjednačila iz prekida u 42` minuti , na ubačaj Kanjuha strijelac je bio odlični Jurica Mihovec. Za konačnih 2-1 strijelac je bio Šitum u 59` minuti. Valja napomenuti da je NK Dubrava imala priliku i izjednačiti, ali je Ivančević zapucao jedanaesterac u posljednim trenutcima utakmice.
NK Dubrava je igrala u sastavu: Bošnjak, Mihovec, Kolak, Špadina, Ćutić, Kanjuh, Čibarić, Karamatić, Maloča, Brekalo, Palić ( Kovčić, Juranović, Baučić, Hmelina, Dodić, Pušić, Ivančević)
NK Dubrava sljedeću pripremnu utakmicu igra u četvrtak u 17.00 sati protiv C. Prigorje  na terenima NK Radnika Sesvete.