2013.08.04. – NK Dubrava – HNŠK Moslavina Kutina 2:2 (2:0)

2013 08 04 moslavina

Seniori Dubrave po vrlo vrućem vremenu (38°C) ugostili su na svom terenu, u drugoj pripremnoj utakmici, ekipu Moslavine iz Kutine. U dopadljivoj utakmici u kojoj su obje ekipe dale sve od sebe, jer su uvjeti bili “saharski”, rezultat je na kraju glasio 2:2. Utakmicu su bolje započeli domaćini, koji su bili dominantniji prvo poluvrijeme i sa dva pogotka u mreži gostiju (38′ Zeko; 42′ Mikulić), otišlo se na zasluženi odmor. U nastavku, trener domaćih Željko Radišić izvodi na teren “drugu” momčad, što se odrazilo i na igru, jer su gosti na kraju s dva pogotka došli do konačnog i pravednog rezultata 2:2.
Za Dubravu su u prvom poluvremenu igrali: Miklec, Juranović D., Dodić M., Petanjek, Mandir, Janjiš, Mikulić, Baučić, Juranović, Zeko, Baron
U drugom dijelu su igrali:
Mamić, Primorac, Milić, Mazarekić B., Petrović, Kroupa, Dodić, Kahlina, Kolak, Tomić.
Na kraju ponovno treba pohvaliti vjerne Rebelse koji su i ovu pripremnu utakmicu popratili glasnim navijanjem i pjesmom !!