Želiš trenirati u NK Dubrava Tim Kabel?

• Želiš trenirati u  NK Dubrava Tim Kabel?

Da! Htio bih probati!

• Koje si godište ?
LIMAČI A1 2009. ZNS Mario Štimac 098/525-710
LIMAČI A2 2010. ZNS Ivica Laškarin 091/508-9573
ZAGIĆI A1 2011. ZNS Mario Štimac 098/525-710
ZAGIĆI A2 2012. ZNS Josip Mužić
OTVORENA  ŠKOLA 2013./2014.

• Kako početi trenirati?

Nakon što se pročitaju ove kratke upute javiš se svom treneru po godištu, te pitaš kada možeš doći na  trening? Treniraš  dva, tri treninga, ako ti se svidi i ako želiš i dalje  trenirati  upišeš se u klub.

• Što obući za trening?

Za prvih par treninga dovoljno je obući kratku majicu/dres (omiljenog igrača)  i kratke hlače za trening, tenisice ili kopačke,  te nemoj zaboraviti bočicu s vodom.

• Kolika je članarina?

Članarina je 300,00 kn i plaća se tokom čitave godine, u tajništvu kluba.

• Kako se upisati u klub?

Ispuniš upisni list, doneseš domovnicu (orginal koji kasnije vratimo),  fotografiraš se i fotografiju pošalješ na info@nkdubrava.hr  (fotografija kao za osobnu iskaznicu, bijela pozadina,  mora imati naziv ime i prezime  npr, Ivan Horvat.jpg),  te 150,00 kn za troškove registracije.  Sve to zajedno predaš u tajništvu kluba i čekaš da se izradi iskaznica.

Kada se izradi iskaznica, na nju se potpišeš, te odeš obaviti liječnički pregled . Iskaznicu s obavljenim liječničkim pregledom vratiš svome treneru.

Nakon toga marljivo i vrijedno treniraš i čekaš trenerov poziv da zaigraš na turniru ili utakmici.

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati  svog trenera ili tajništvo kluba na broj telefona 01/2932-770.

Vidimo se! 🙂