Dubravašima bod iz Vrbovca…

U 12.kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel odigrali su neodlučeno 2-2 na gostovanju u Vrbovcu. Domaćinima je pripala početna prednost 1-0 kada je nakon kornera pogodio Mario Ćosić u 26.minuti. Samo 6 minuta kasnije Dragan Juranović lijepo pogađa iz slobodnog udarca za 1-1. U nastavku su Dubravaši preko Muhameda Alghoula u 76.minuti došli do prednosti, a bod domaćinima osigurava Matija Dimović s 11-metara u 86.minuti. Trener Dubrave Tim kabel Boris Perković na današnjoj utakmici nije mogao računati na stopera Šporčića koji se ozlijedio na posljednjoj utakmici protiv Vinogradara.

Slijedeće subote Dubrava Tim kabel će u Sesvetama ugostiti Udarnik iz Kurilovca.

VRBOVEC – DUBRAVA TIM KABEL   2-2 (1-1)

Vrbovec: Gradski stadion. Gledatelja 200.

VRBOVEC: Jendriš, Franić (Colarić 46′), Bojčić, Ćosić, Jendriš, Dimović, Busija (Krizmanić 58′), Boroša (J.Colarić 74′), De Souza, Gegić, Pluščec.
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Čopec, Kelemen (Alghoul 60′), Čečura, El Saleh, Juranović, Žugaj, Petković, Džaferović (Stojić 69′), Mioković, Pejić.