Dubravaši se vratili pobjedama…

Dubrava Tim kabel se u utakmici 14.kola 3.HNL Zapad vratila na pobjednički kolosjek. Ljubičasti su u Sesvetama svladali Udarnik iz Kurilovca 3-1 i tako upisali šestu ovosezonsku pobjedu. Uz raspoloženog Dragana Juranovića momčad Borisa Perkovića je goste slomila u drugom dijelu prvog poluvremena. Udarnik je poveo u 15.minuti kada je nakon lijepe solo akcije pogodio Ivan Hodak. Gosti nisu imali rješenja za Juranovića kojeg su često zaustavljali prekršajima, a izjednačenje je stiglo u 26.minuti kada je nakon drugog uzastopnog udarca Tin Džaferović svladao Domagoja Kranjčeca. Juranović je nakon izborenog slobodnog udarca u 33.minuti lijepo pogodio za prednost 2-1, a treći pogodak je stigao u 45.minuti kada je nakon ubačaja Peje Pejića srušen Juranović koji je sam izveo kazneni udarac i pogodio za 3-1. Početkom nastavka gosti ostaju s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Marijan Grdenić. Do kraja utakmice tek po jdna izgledna prilika na obje strane, ali bez promjene rezultata.

Slijedeće subote Dubrava Tim kabel gostuje kod Maksimira na Oboju.

DUBRAVA TIM KABEL – UDARNIK   3-1 (3-1)

Sesvete: Stadion Sesv.dolina. Gledatelja 150.
Sudac: S.Veggian (Rovinj)
Strijelci: 0-1 Hodak (15′), 1-1 Džaferović (26′), 2-1 Juranović (33′), 3-1 Juranović (45′-11m)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Šporčić, Čečura, El Saleh, Juranović (Čopec 88′), Žugaj, Stojić, Petković, Džaferović (Alghoul 63′), Mioković, Pejić (Neto 85′).
UDARNIK: Kranjčec, Grdenić, Šarić, Čunčić, Kovaačić, Džaja (Turkalj 87′), Brajko, Krsnik, Hodak (Šimić 57′), Čolić, Karamatić (Lučić 75′).