Poraz na Oboju…

U 14.kolu 3.HNL Zapad Dubrava Tim kabel je u susjedskom derbiju poražena na gostovanju kod Maksimira 4-1. U susretu igranom na umjetnoj travi Dubravaši su nastupili bez kapetana Adela El SalehaPetra Miokovića i Mihaela Kelemana, te poveli u 9.minuti kada je jednu lijepu kontru efektno završio Dragan Juranović. Domaćini iz slobodnog udarca preko najboljeg igrača utakmice Marina Žugaja do izjednačenja dolaze u 29.minuti, a samo osam minuta kasnije jednu kontru Matej Glasnović pretvara u drugi pogodak. Dubravaši su kod tog rezultata preko Karla Stojića imali sjajnu priliku za izjednačenje, a u nastavku je Marin Žugaj s dva pogotka potvrdio pobjedu domaćina.

Slijedeće subote u Sesvete (Sesv.dolina) dolazi neugodna Opatija.

MAKSIMIR – DUBRAVA TIM KABEL  4-1  (2-1)

Zagreb: Stadion Maksimir – Oboj.
Sudac: M.Komesar (Zagreb)
Gledatelja 100.
Strijelci: 0-1 Juranović (9′), 1-1 M.Žugaj (29′), 2-1 Glasnović (37′), 3-1 M.Žugaj (55′), 4-1 M.Žugaj (66′)

MAKSIMIR: Spudić, Valković, Jung (Ćibarić 49′), Totić, M.Žugaj (Žeželj 68′), Krznar, Glasnović, Puklin, Maloku (Adžić 77′), I.Žugaj, Mohač.
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić (Balagović 66′), Čopec, Šporčić, Čečura, Alghoul, Juranović, Žugaj, Stojić, Petković (Pandžić 81′), Džaferović (Neto 60′), Pejić.