U subotu novi derbi na Klaki…

Nakon poraza kod Vinogradara čime je prekinut niz nepobjedivosti dug šest mjeseci pred nogometašima Dubrave Tim kabel u subotu je novi derbi 3.HNL Zapad. Na Klaku od 18.00 sati stiže četvrtoplasirani Vrbovec koji ima samo dva boda manje od Dubravaša i uz Kurilovec najozbiljniji konkurent u borbi za treće mjesto.

”Vrbovec je ove sezone zaista ugodno iznenađenje. Nisam previše upoznat s njihovim igračkim kadrom, ali sigurno je da nas očekuje teška utakmica. Nakon poraza u Mladini moramo se vratiti na pobjedničke staze ukoliko želimo zadržati treće mjesto. Vjerujem da protiv Vrbovca kreće naša nova pozitivna serija, a ne novi negativni rezultat”…ističe kapetan Adel El Saleh koji se još jedanput osvrnuo na posljednji poraz ” Bili smo bolji suparnik prvo poluvrijeme iako su i oni imali svoje prigode. Mislim da smo zabili prvi pogodak da bi utakmica išla u drugom smjeru. Zakonom velikih brojeva morao je doći i taj poraz. Izgubili smo od kvalitetne momčadi i čestitamo im na pobjedi. Mi sami sebi postavljamo pritisak dobrih igara i rezultata i tako funkcioniramo cijelu sezonu. Vjerujem da ovaj poraz neće ostaviti posljedice na našim slijedećim utakmicama, već da puni volje i želje krećemo prema novoj seriji neporaženosti”.

Opatija Kurilovec

04/05/2019, 17:00