Oslabljeni u Kurilovec po pozitivan rezultat…

Dubrava Tim kabel u subotu (17.30) gostuje u Kurilovcu pored Velike Gorice u 30.kolu 3.HNL Zapad. Nakon uvjerljivog domaćeg nastupa protiv Vrbovca pred momčadi trenera Krešimira Sunare slijedi novi derbi protiv momčadi koja ima šest bodova manje ”Moramo se dobro pripremiti za ovaj susret u kojem nam zbog kartona neće igrati kapetan Adel El Saleh i Vito Filipović, a izvan stroja su zbog ozljeda Kelemen i Ivančić. Bez obzira na to imamo ambiciju i u ovom susretu doći do pobjede”…kaže trener Sunara, a Vito Filipović koji je uz brata Nikicu postigao sjajan pogodak protiv Vrbovca naglaša ”Utakmicu protiv Vrbovca smo otvorili odlično, pa smo malo u drugom poluvremenu ”zaspali”, ali smo upisali pobjedu i vratili se na stazu gdje i pripadamo. Žao mi je što neću igrati u Kurilovcu, ali i bez nekoliko igrača vjerujem da možemo polučiti dobar rezultat, pa i pobjediti”.

Završnica je sezone i u ovih pet utakmica Dubravaši žele potvrditi sjajnu sezonu, posebno drugi dio koji je unatoč velikim igračkim promjenama donijeo puno radosti navijačima na Grana Klaki.

Opatija Vrbovec

10/05/2019, 17:00