Sunara ”U Španskom nas zanima samo pobjeda”

Dubrava Tim kabel će odličnu sezonu u 3.HNL Zapad završiti u subotu gostovanjem kod NK Špansko. Domaćinima su bodovi prijeko potrebni za ostanak u ligi, a Dubravaši se pobjedom žele oprostiti od sezone u kojoj su sjajnim igrama skrenuli pozornost na sebe, i potvrdili se kao najbolja momčad drugog dijela sezone.

”Nakon psihološkog i fizičkog pražnjenja u Opatiji gdje smo odigrali jednu fenomenalnu utakmicu i pokazali raskoš talenta i gdje smo saželi cijeli drugi dio prvenstva nije nam bilo lako igrati protiv Rudara. Utakmicu nismo mogli otvoriti na način koji smo htjeli i iako smo postigli gol u 90.minuti mislim da smo zaluženo slavili jer smo imali veliki broj prilika, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Sretni smo što smo se pobjedom oprostili od domaćih navijača”..kazao je trener Krešimir Sunara nakon pobjede protiv Rudara i najavio gostovanje u zapadnom dijelu Zagreba  ”Bez obzira na imperativ domaćina mi uvijek idemo na pobjedu i tako će biti i na ovom gostovanju.Mogu reći da smo mi kroz sezonu pokazali svoje pravo lice i tako se želimo postaviti i na ovom gostovanju”.

Dubrava Tim kabel Kurilovec

02/06/2019, 17:30