Podjela bodova u Dugom Selu…

U 2.kolu 3.HNL Zapad domaćin Dugo Selo i Dubrava Tim kabel podijelili su bodove odigravši 1-1. Dubravašima je pripalo prvo poluvrijeme u kojem su osim pogotka Borne Martona iz 9.minute imali još četiri lijepe prigode da stignu do veće prednosti. U nastavku nešto bolja igra domaćina koji je stigao do izjednačenja u 75.minuti kada je pogodio Mile Batarilo. Nakon što je Dugo Selo u 87.minuti ostalo s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Tomas Dadić momčad trenera Igora Cvitanovića preko Mudražije i Šugića mogla je i do pobjede.

Već u srijedu (17.00) na Klaku dolazi Trnje.

DUGO SELO – DUBRAVA TIM KABEL   1-1  (0-1)

Dugo Selo: Gledatela 200.
Sudac: Fotivec (Špičkovina)

DUGO SELO: Demo, Perišić (od 67’Lee), Salatović, Filipović, Pranjić, Micić (od 84’Ivančević), Benković, Prenkpalaj (od 64’Batarilo), Pekčec, Dadić, Darojković.
DUBRAVA TIM KABEL: Šolčić, Kluk, Rebernjak (od 46’Čečura), Slatina (od 66’Kahrimanović), Cinrić, Marton, Glavaš, Mudražija, Šugić, Barić, Kovačević (od 79′ Hodak).