Dubravašima bod iz Vrbovca…

U 9.kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel su kao gosti remizirali s domaćim Vrbovcem 1-1. U utakmici u kojoj je momčad Igora Cvitanovića imala više prigoda za pogodak, a u samoj završnici do pobjede su mogli domaćini koji nisu uspijeli realizirati kazneni udarac.

Vrbovec je poveo u 26.minuti preko Josipa Sliškovića, a Dubrava Tim kabel je izjednačila u 53.minuti kada je Ante Kovačević iz lijepe solo akcije svladao domaćeg vratara Filipa Jendriša.

VRBOVEC – DUBRAVA TIM KABEL    1-1  (1-0)

Vrbovec: Gradski stadion. Gledatelja 100.
Sudac: F.Meglić (Krapinske Toplice)

VRBOVEC: Jendriš, Slišković, Čupić, Ćosić, Šimić, Bojčić, Colarić (od 85. Presečki), Dimović (od 46. Babić), Boroša (od 67. Santos), Busija, Pluščec.
DUBRAVA TIM KABEL: Šolčić, Čopec, Barić, Čečura, El Saleh (od 78. Cindrić), Marton (od 84. Hodak), Glavaš, Mudražija, Šugić (od 90. Nakić), Džaferović, Kovačević.

U subotu, 13. listopada u 15.00 sati Dubrava Tim kabel će ugostiti Krk.