Dasović ”Maksimiru je Dubrava najveći motiv”…

Dubrava Tim kabel će u subotu (15.00) na Grana Klaki ugostiti Maksimir u 12.kolu 3.HNL Zapad. Susjedski derbi uvijek privlači pozornost, pa će zasigurno tako biti i ovoga puta ”Bio sam trener u Maksimiru prošle sezone i znam koliko im je važna utakmica s Dubravom. Prošle sezone je Maksimir dva puta svladao Dubravu i mi smo im najveći motiv u ligi”..ističe pomoćni trener Dubrave Tim kabel Goran Dasović koji je zajedno sa Sašom Ivančevićem vodio treninge ovaj tjedan dok je prvi trener Igor Cvitanović bio na trenerskom seminaru u Nyonu.

Iza Dubravaša je težak niz utakmica u kojima su igrali s klubovima iz vrha lige, a Maksimir je prva utakmica do kraja polusezone gdje ih očekuju susreti s Zagrebom, Ponikvama, Zagorcem, Jadranom i Kurilovcem ” U ovoj utakmici će sve ovisiti o nama i ako mi budemo pravi bodovi ostaju na Klaki. Ovaj tjedan smo radili po uputama trenera Cvitanovića i ovaj susret nam je svojevrsna prekretnica hoćemo li u borbu za sami vrh ili ćemo ostati nekoliko mjesta od vrha. Maksimir također trenira na umjetnoj travi i mi tu kao domaćini nećemo imati prednost koju inače imamo na domaćim susretima u prvih pola sata dok se klubovi ne priviknu na umjetnu travu”…dodaje Dasović koji najbolje poznaje nogometaše Maksimira ”Ta momčad ima kvalitetu i nakon krize koju su imali u nekoliko utakmica sada su dobili Jarun i uoči ove utakmice dobili samopouzdanje. Mi i dalje imamo problema s ozljedama Kluka i Glavaša, a nastup kapetana Adela El Saleha je pod znakom pitanja. Bez obzira na sve vjerujemo u pobjedu s kojom bi uz dobar raspored trebali krenuti prema vrhu tablice”.

Dubrava Tim kabel Maksimir

27/10/2018, 15:00