Marton ”Pobjeda u Kurilovcu za drugo mjesto”

Dubrava Tim kabel će u posljednjem kolu prvog dijela sezone gostovati u Kurilovcu. Subotnji susret (13.00) biti će prilika da momčad Igora Cvitanovića dobrom igrom i rezultatom s drugog mjesta ode na zimski odmor ” Sigurno će nas čekati težak teren, a i lošije vremenske prilike. Naviknuli smo na našu umjetnu travu i sigurno će nam teren biti jedna od većih prepreka. Respektiramo domaćina, ali smo spremni i željni da pobjedom završimo ovu uspješnu polusezonu na drugom mjestu” kaže Borna Marton strijelac četiri pogotka ove jeseni ”Ova je moja prva sezona u Trećoj ligi i trebalo mi je prva dva tri kola da se priviknem. Sada u posljadnja dva tri nastupa nisam do kraja zadovoljan ali je najvažnije da momčad pobjeđuje, a nije bitno tko će biti strijelac. Drago nam je da smo na Klaki pobjedom se oprostili od naših navijača, a sada vjerujemo da se i u Kurilovcu možemo veseliti”..dodaje Borna i naglašava amicije u nastavku sezone ”Mi sigurno želimo krenuti prema samom vrhu iako Vinogradar ima značajnu prednost i u ovom trenutku drugo mjesto je odličan rezultat”.

Orijent 1919 Opatija

01/12/2018, 14:30