Dva gola Nakića za pobjednički oproštaj od jeseni…

U posljednjem 17.kolu prvog dijela sezone 3.HNLZapad nogometaši Dubrave Tim kabel su kao gosti slavili u Kurilovcu 2-0 i tako polusezonu završili na odličnom drugom mjestu iza dominantnog Vinogradara.

Oba pogotka na teškom terenu pala su u nastavku, a dvostruku strijelac je bio Luka Nakić. Prvo je u 55.minuti Borna Marton oduzetu loptu proslijedio Marinu Slatini koji je asistirao Nakiću za prvi pogodak, a u sudačkom vremenu nesporazum domaće obrane Luka je kaznio svojim drugim pogotkom.

KURILOVEC – DUBRAVA TIM KABEL 0-2  (0-0)

Kurilovec. Gledatelja 150.
Sudac: I.Čepić (Kostrena)
Strijelci: 0-1 Nakić (55′), 0-2 Nakić (90′)

Kurilovec: Hadžić, Čurek, Čunčić, Rajić, Gregov, Roginić (od 68’Velić), Sedlaček (od 82’Kelava), Čolić, Spudić (od 59’Humeljak), Muhar, Matoš.
Dubrava Tim kabel: Mustapić, Čopec, Čečura, Slatina (od 81’Glasnović), Marton (od 73’Šimunović), Hodak, Glavaš, Mudražija (od 39’Nakić), Šugić, Džaferović, Rebernjak.

Ponikve Vinogradar

30/11/2018, 13:00