Preokretom u nadoknadi do bodova u Španskom…

Nogometaši Dubrave Tim kabel su na startu drugog dijela sezone u 3.HNL Zapad slavili na gostovanju u Španskom 2-1. Ljubičasti su do pobjede stigli u sudačkoj nadoknadi kada su pogocima kapetana Adela El Saleha i Filipa Hodaka anulirali prednost domaćina iz 72.minute kada je pogodio Ante Ćurković.

Bodovi vrijedni ostanka na drugom mjestu najznačnija su karakteristika susreta igranog po hladnom vremenu. Slijedeće subote gost Grana Klake je Dugo Selo.

ŠPANSKO – DUBRAVA TIM KABEL   1-2  (0-0)

Špansko: Gledatelja 100.
Sudac: I.Podgorski-Boček (Zagreb)

Špansko: Madžar, Pranjić, Ištuk (Jozanović), Guliš, Lerotić (Ljubičić), Štignjedec, Zebić, Veneti (Stanić), Ivezić, Ćurković, Tabaković.
Dubrava Tim kabel: Mustapić, Čopec, Kelemen, Čolić, El Saleh, Tolić, Hodak, Mudražija, Glasnović, Kluk, Džaferović.

Opatija Trnje

23/02/2019, 15:00