Cvitanović ”Protiv Dugog Sela moramo biti bolji za nova tri boda”….

Nakon pobjede na startu nastavka sezone u Španskom pred nogometašima Dubrave Tim kabel u subotu je prvi domaći ovogodišnji susret kada će od 15 sati na Grana Klaki ugostiti Dugo Selo u 19.kolu 3.HNL Zapad. Trener Igor Cvitanović pripremajući momčad za ovaj susret, a nakon prrijateljskog dvoboja s Ravnicama (3-2) osvrnuo se na pobjedu u Španskom ”Rekao sam i poslije utakmice da smo sretno pobjedili kako smo igrali. Ne da sam prezadovoljan nego to nije način kako mi želimo i hoćemo igrati. Nadam se da će protiv Dugog Sela već naša igra biti puno bolja jer ona mora biti bolja ukoliko želimo dobiti i drugu utakmicu. Imali smo sreću i sada tu sreću mi moramo nagraditi s našim pristupom i dobrom igrom. Start je uvijek bitan. Mi smo startali pobjedom, a oni remijem. Želimo nastaviti dobru seriju i zadržati drugo mjesto”..kazao je Cvitanović.

Dubrava Tim kabel Dugo Selo

02/03/2019, 15:00