Dubrava Tim Kabel u srijedu domaćin Rudešu…

Nakon drugog uzastopnog neodlučenog rezultata u domaćem susretu protiv Hajduka II u Kranjčevićevoj ulici nogometaši Dubrave Tim Kabel nisu imali puno vremena za nalaizu tog dvoboja jer već u srijedu, 18.rujna igra se 5.kolo u kojem će kao domaćini u Sesvetama ugostiti Rudeš koji s Šibenikom dijeli prvo mjesto ” Mislim da smo odigrali jednu jako dobru utakmicu na terenu koji je bio dosta tvrd i težak za nas. Prvih dvadesetak minuta nismo baš stajali kako treba, ali nakon toga smo imali tri jako dobre prilike u kojima nismo uspijeli zabiti gol. Malo nas muči ta realizacija ali kada to dođe na svoje mislim da nećemo imati nikakvih problema”..ističe Muhamed Alghoul i najavljuje dvoboj s Rudešom koji će izravno prenositi HNTV ”Rudeš je klub s ambicijama povratka u 1.HNL. Imaju jako dobre igrače i pojačali su se. Ova stanka im je jako dobro došla da se poslože. Očekujem jednu jako dobru utakmicu u koju mi ulazimo sa željom da dohvatimo prvu drugoligašku pobjedu. Motiv nam je što igramo i pred kamerama HNTV-a. Pozivam navijače da nam i u ovom susretu budu podrška”

BSK Bijelo Brdo Sesvete

18/09/2019, 16:30