Međimurje u dvije minute do pobjede u Sesvetama…

U 11.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel su poraženi na domaćem terenu u Sesvetama od Međimurja 2-1. Bio je to susret u kojem je momčad trenera Krešimira Sunare bila bolja većim dijelom susreta i imala prednost na poluvremenu, da bi gosti u samo dvije minute napravili preokret i otišli u Čakovec s tri velika boda.

Dubravaši su poveli u 23.minuti kada je slobodan udarac sjajno izveo Dragan Juranović i svladao Miroslava Koprića. Prethodno je srušen Clarismario Rodrigus. Nešto kasnije izglednu situaciju kreirao je Juranović za Mihovila Šutala, a lijepu prigodu u 41.minuti imao je i Clarismario čiji je udarac u posljednji trenutak izblokiran.

U prve četiri minute nastavka gosti su s dva pogotka okrenuli rezultat. Stjepan Šimičić i Ivan Ikić su iskoristili odbijene lopte vratara Maria Mustapića. Krenuli su Dubravaši po izjednačenje i imali nekoliko prigoda preko Ceroveca, Juranovića i Kelemena.

Po završetku susreta pomoć liječnika zatražio je Tin Džaferović. Nadamo se dobrim vijestima iz bolnice.

U slijedećem kolu Dubrava Tim Kabel 3.studenog gostuje kod druge momčadi Dinama.

DUBRAVA TIM KABEL – MEĐIMURJE   1-2  (1-0)

Sesvete. Stadion Sv.Josip Radnik. Gledatelja 200.
Sudac: V.Mlinarić (Sisak)

Strijelci: 1-0 Juranović (23′), 1-1 Šimičić (47′), 1-2 Ikić (49′)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Juranović, El Saleh, Tolić (od 84’Čolić), Mudražija, Boršić, Džaferović, Oliveira Cruz, Šutalo (od 54’Pasariček), Kelemen, Santos Rodrigus (od 52’Cerovec). Trener: K.Sunara
MEĐIMURJE: Koprić, Vidović, Šimičić, Hranilović, Ikić (od 63’Patafta), Novoselec, Brcković, Hudećek, Zanjko (od 77’Marić), Hlišć (od 46’Ivančić), Knezović. Trener: M.Dovečer